مرکز سینا در رسانه ها

آدرس ما در سایت وزارت ورزش و جوانان

سینا در خبرگزاری برنا
سینا در خبر گزاری فارس
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش ایلام خبر داد
ارائه رایگان مشاوره ازدواج در ایلام
معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش ایلام برگزاری مشاوره رایگان ازدواج در ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، محمدرضا تردست از برگزاری مشاوره رایگان مرکز مشاوره ازدواج سینا خبر داد.

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش ایلام گفت: به میمنت سالروز عقد ازدواج دو نورالهی این دو وجود آسمانی در عرش و هفته ازدواج مرکز مشاوره پیش از ازدواج سینا که دارای مجوز اداره کل ورزش و جوانان ایلام بود از اول تا ششم شهریور ماه تمام مشاوره‌های قبل از ازدواج بصورت رایگان انجام خواهد داد.

وی افزود: آدرس این مرکز در بلوار سیدالشهداء نرسیده به بازار پشت مجتمع پاییز برای نوبت دهی به شماره 33362405 تماس گرفته شود.

انتهای پیام/2246
http://ilam.farsnews.com/news/13960605001033

تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۶/۰۵زمان خبر: ۰۸:۲۷تعداد بازدید: ۴۳
عناوین ویژه برنامه های هفته ازدواج استان ایلام اعلام شد :

عناوین ویژه برنامه های هفته ازدواج استان ایلام اعلام شد :
معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان از برگزاری جشنواره ازدواج وخانواده خبر دادو گفت : در این جشنواره از 23 تن از خیرین وفعالان حوزه ازدواج تجلیل خواهد شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام : محمدرضا تردست با تبریک آغاز هفته ازدواج وخانواده بیان کرد : ازدواج مهمترین واساسی ترین تصمیم سرنوشت ساز زندگی جوانان است ودر جوامع مختلف مورد توجه خاص قرار می گیرد .
وی افزود : مسائل ومشکلات به وجود آمده در حوزه ازدواج از جمله افزایش سن وکاهش تمایل به ازدواج وبه دنبال آن بروز مشکلات اجتماعی وفرهنگی، این ضرورت را ایجاب میکند که فرهنگ سازی گسترده وموج آفرینی فراگیری در استان فرهنگ صحیح الگوی ازدواج آسان وآگاهانه در جامعه انجام شود.
معاون فرهنگی وامور جوانان ادامه داد : مهمترین اهداف این معاونت از برگزاری برنامه های هفته ازدواج موج آفرینی جهت همکاری منسجم استانی در امر ازدواج جوانان ، ارائه تولیدات فرهنگی ، فرهنگ سازی در زمینه الگوی ازدواج اسلامی ، اطلاع رسانی وافزایش آگاهیهای مورد نیاز جوانان ووالدین ، هم افزایی دستگاه های اجرای برای حمایت از ازدواج جوانان ومعرفی موسسات ودستگاه های دولتی فعال در حوزه ازدواج می باشد .
تردست گفت : مهمترین برنامه های در دست اقدام ، برای هفته ازدواج امسال برپایی جشنواره ونمایشگاه ازدواج وخانواده است که در این جشنواره با هدف تجلیل از خادمین فعالان وخیرین حوزه ازدواج وخانواده دراستان بر گزار می شود و براساس دستورالعمل اجرایی از 23 نفر در سه محور مختلف تجلیل می شود .
وی ادامه داد : خادمین ازدواج وافراد تاثیر گذار جامعه ، دستگاه های دولتی وغیر دولتی مرتبط با امر ازدواج وهمسران موفق ودارای ویژیگیهای بارز عنوان سه محور اصلی انتخاب افراد برگزیده در جشنواره ازدواج وخانواده می باشد .
معاون فرهنگی وامور جوانان گفت : برگزاری جنگ شادی ، با حضور زوجین جوان وجوانان در آستانه ازدواج شهرستان دهلران ، برگزاری کارگاه های آموزشی ودانش افزایی وارتقا مهارت های زندگی ویژه زوجین جوان با عمر کمتر از 4سال زندگی مشترک وجوانان در شرف ازدواج ، برپایی بازارچه خیریه با شعار ازدواج آگاهانه پایدار وبه موقع ، برگزاری مسابقات متعدد ورزشی ، سلسله نشست های گفتمان ازدواج ،ارائه مشاوره رایگان از طریق مرکز مشاوره جوانان ومرکز مشاوره سینا در هفته ازدواج چاپ وتوزیع ویژه نامه ازدواج واستفاده از سازمانهای مردم نهاد وگروههای مرجع به منظور ترویج ازدواج آسان ، اهم یر برنامه های هفته ازدواج وخانواده در استان ایلام هستند.
اشتراک گذاری در فارس توییتر

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان مهمان ایلام می شود

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان مهمان ایلام می شود
دکتر ناصر صبحی قراملکی مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده روز چهارشنبه پانزدهم دیماه به ایلام سفر می کند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛ دکتر ناصر صبحی قراملکی مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به استان ایلام از مرکز جامع مشاوره جوانان و مرکز تخصصی مشاره ازدواج و تعالی خانواده سینا بازدید خواهد کرد .
وی همچنین در نشست هم اندیشی با رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و دبیران سازمان های مردم نهاد جوانان فعال در حوزه ازدواج و خانواده حضور می یابد.
سفر دکتر صبحی قراملکی فردا چهارشنبه پانزدهم دیماه انجام می شود . .

از هجده خیر، خادم و فعال ازدواج در ایلام تجلیل شد
تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹زمان خبر: ۱۱:۲۳منبع: 2تعداد بازدید: ۸۶
از هجده خیر، خادم و فعال ازدواج در ایلام تجلیل شد

از هجده خیر، خادم و فعال ازدواج در ایلام تجلیل شد
جشنواره استانی ازدواج و خانواده جوان ویژه تجلیل از خیرین، خادمین و فعالین حوزه ازدواج و با هدف ترویج ازدواج های آسان، آگاهانه، بهنگام و پایدار عصر یکشنبه در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ جشنواره ازدواج و خانواده جوان دیروز عصر با تجلیل از هجده برگزیده به کار خود پایان داد .
در این جشنواره از 14 خیر، خادم و فعال ازدواج و همچنین 4 زوج جوان که سبک زندگی اسان را انتخاب کرده بودند تقدیر شد .
اولین تجلیل از خانم نجیمه فتحی زاده همسر شهید علیداد کرمپور به خاطر تربیت فرزندانی نخبه و صالح صورت رفت . در محور خیرین از آقای ایل مظفری خیر مسکن ساز تجلیل شد . بهرام عقابی به عنوان واسط فعال ازدواج معرفی شد و از بین مشاوران ازدواج و خانواده استان آقای امید علی باپیری به عنوان مشاور فعال برگزیده شد . در بخش نویسنده کتاب برتر از صید محمد درخشنده مؤلف کتاب آداب ازدواج اقوام ایرانی تجلیل شد و سلیم جهانفر نیز لوح تقدیر برنامه ساز فعال سیما در حوزه ازدواج را دریافت کرد .
پرستو اکبری و ناهید جوهری به عنوان برنامه سازان برتر رادیو در حوزه ازدواج و خانواه شناخته شدند و از ازاده خرم هم به عنوان خبرنگار فعال تجلیل شد .
رحمت رمضانی مدیر مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده سینا به عنوان مرکز مشاوره فعال مورد تقدیر قرار گرفت و از حیدر نوروزی رئیس بانک ملی شعبه آبدانان بخاطر پرداخت بیشترین تعداد وام ازدواج تجلیل شد .
در محور صندوق اعتباری قرض الحسنه فعال در پرداخت تسهیلات ازدواج از جعفر شرفخانی مدیر صندوق کارآفرینی امید تقدیر شد و دانشگاه علوم پزشکی ایلام به ریاست دکتر علی دلپیشه عنوان دستگاه فعال در زمینه آموزش ازدواج جوانان را به خود اختصاص داد.
از دکتر علی شیروی رئیس صداوسیمای مرکز ایلام هم به عنوان دستگاه الگوساز فعال در زمینه ازدواج تقدیر شد .
محمد رضا تردست معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان دیروز در باره جشنواره ازدواج و خانواده جوان به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فرهنگ آسان، بهنگام و پایدار در زمینه ازدواج ایرانی، اسلامی و قدردانی و تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ازدواج و پررنگ کردن ارزش های اجتماعی نظیر خدمات رسانی، هماهنگی و هم افزایی دستگاه های اجرایی برای حمایت از ازدواج جوانان است.
وی افزود: در این جشنواره از خادمین تامین کننده مسکن یا جهیزیه برای زوج های نیازمند، نویسندگان و خبرنگاران برتر در زمینه ازدواج، مشاورین برتر، برنامه های رادیو و تلویزیون و دستگاه ها یا موسسه های غیر دولتی فعال در این حوزه و دستگاه های آموزشی در زمینه ازدواج قدر دانی می شود.
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان ایلام گفت: ملاک ارزیابی و انتخاب دستگاه های اجرای با توجه به رسالت ذاتی دستگاه استعلام و برترین ها توسط آن دستگاه معرفی شدند.
تردست یادآور شد: یکی دیگر از برنامه های این جشنواره معرفی الگوهای برتر حوزه ازدواج جوانان با عنوان ازدواج و خانواده جوان در 2 سطح استانی و ملی است.
وی گفت: در این جشنواره از 15 فعال این عرصه و برگزیدگان حوزه ازدواج و خانواده همچنین ازنفرات برتر مرحله استانی جشنواره که در بخش های خیرین ازدواج، واسط ازدواج، فعالان رسانه ای شامل خبرنگار- برنامه ساز سیما و برنامه ساز رادیو، دستگاه های اجرایی فعال در حوزه ازدواج، زوج های قرآنی، کارگر، دانشجو و زوج با توانایی خاص تجلیل به عمل می آید.
تردست تاکید کرد: برگزاری چنین برنامه هایی موجب فرهنگ سازی با رویکرد تبیین اهمیت ازدواج به موقع، آگاهانه، آسان و پایدارو تحکیم خانواده، ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی و معرفی آثار فرهنگی، هنری داخلی با موضوع ازدواج و خانواده همچنین الگوسازی با رویکرد ارزش های ایرانی – اسلامی و ایجاد انگیزه و فراهم کردن زمینه بهره گیری مطلوب از ظرفیت های دولتی و غیردولتی می شود.
استان ایلام جوانترین استان کشور است که تعدا 100 نفر جوان مجرد در سنین 19 تا 35 سال دارد .

ارائه نزدیک به یک هزار مورد خدمات مشاوره ازدواج و خانواده در مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و تعالی خانواده ایلام
تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۶/۰۷زمان خبر: ۱۴:۵۶منبع: 2تعداد بازدید: ۶۷
در بازدید از مرکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده اعلام شد :
ارائه نزدیک به یک هزار مورد خدمات مشاوره ازدواج و خانواده در مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و تعالی خانواده ایلام

ارائه نزدیک به یک هزار مورد خدمات مشاوره ازدواج و خانواده در مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و تعالی خانواده ایلام
دکتر رحمت رمضانی : بیشتر مشکلات و اختلاف ها در حوزه ازدواج و خانواده مربوط به دوران نامزدی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛ فرهاد یاری رئیس گروه تربیتی و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان به همراه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان ظهر امروز از مرکز مشاوره سینا که تنها مرکز مشاوره تخصصی در حوزه ازدواج و تعالی خانواده در استان ایلام و دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان است بازدید کردند .
یاری در این دیدار گفت : هدف از حضور در مرکز مشاوره سینا دیدار نزدیک با همکاران و فعالان حوزه ازدواج در هفته دولت و مشاهده روند انجام ارائه خدمات به جوانان و زوج های جوان می باشد .
وی ارائه خدمات مشاوره را یکی از مناسبت ترین و منطقی ترین راهکارها جهت مستحکم تر کردن بنیان خانواده خواند و گفت : سعی و تلاش ما بر این است که زوج های جوان و جوانان در آستانه ازدواج را به سمت دریافت مشاوره های تخصصی هدایت کنیم تا شاهد کاهش بروز مشکلات در طول زندگی مشترک افراد باشیم .
دکتر رحمت رمضانی مدرس دانشگاه و مدیر مرکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده سینا از انجام خدمات مشاوره ازدواج برای حدود هزار نفر خبر داد و گفت : موارد مراجعه جهت دریافت خدمات مشاوره در این مرکز به سه دسته تقسیم می شوند، گروه اول دختران و پسرانی هستند که در آستانه ازدواج قرار دارند و هنوز در مرحله آشنایی هستند و برای شناخت بیشتر طرف مثابل و ویژگیهای شخصیتی او و تشخیص اینکه آیا متناسب هم هستند یا نه به مشاوران ما مراجعه می کنند که این اتفاق یک رخداد بسیار خوب است و امیدواریم با فرهنگ سازی مناسب همه جوانان را به سمت مشاوره در این مقطع حساس زمانی سوق دهیم .
وی ادامه داد : گروه دوم افرادی هستند که در دوران نامزدی به سر می برند و دچار اختلاف نظر و سلیقه با هم شده اند که بیشترین مراجعه کنندگان به مرکز در حوزه ازدواج و خانواده مربوط به این گروه می باشد
رمضانی افزود : سومین گروهی که از خدمات مشاوره ای بهره مند شده اند خانواده ها بوده اند که بعد از تشکیل خانواده دچار اختلاف با همدیگر شده اند و حتی در برخی موارد چند سال از عمر زندگی مشترک انها نیز گذشته است .
این مدرس دانشگاه مشکل اساسی حوزه مشاوره را دیدگاههای سنتی و عدم اعتماد مردم به مشاوره دانست و خاطر نشان کرد : متاسفانه هنوز فرهنگسازی مناسبی برای مرجعه به مشاور صورت نگرفته است و همین موضوع باعث عدم مراجعه جوانان و زوج ها به مراکز مشاوره می شود، به عنوان مثال بسیاری از زوج ها و جوانانی که به مرکز مشاوره می آیند از شهرستانهایی غیر از مرکز استان و یا حتی از استانهای همجوار هستند و دلیل این امر هم اطمینان آنها از این موضوع است که در اینجا دیگر کسی انها را نمیشناسد و به راحتی میتوانند به مراکز مشاوره مراجعه کرده و با مشاوران حرف بزنند ، این در حالیست که مشاور امین و معتمد فرد مشاره گیرنده است و به هیچ وجه اصل رازداری را خدشه دار نخواهد کرد
رئیس مرکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده سینا بیان کرد : ازبین رفتن این دیدگاه تنها وتنها از طریق فرهنگساری امکان پذیر است و باید برای ترویج فرهنگ مشاوره از تمام ظرفیت بخشهای دولتی و خصوصی بهره ببریم .
در این دیدار از بخش های مختلف مرکز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده سینا و خدمات ارائه شده توسط این مرکز بازدید به عمل آمد .
اشتراک گذاری در فارس توییتر

بازدیدها: 99

با مرکز سینا در آدرس sina_psychological_clinic @ در اینستاگرام در ارتباط باشید
+