از اول تیر ماه مشاوره تلفنی مرکز روانشناسی سینا شروع بکار می نماید

یکشنبه و سه شنبه صبح از ساعت 9 تا 12
مشاوره روانشناسی تلفنی بدليل عدم برخورداری از ويژگی مشاوره حضوری بايد لزوما توسط افراد مجرب و با دانش و توانايی بالای روانشناسی انجام شود. اگرچه بيشتر مخاطبان مشاوره تلفنی در ادامه تمايل به مشاوره حضوری نيز دارند، ولی كيفيت مشاوره تلفنی روانشناسی بايد به اندازه ای بالا باشد كه نيازهاي مشاوره فرد را تامين و او را به پاسخ لازم برساند.
روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی

در صورت تمایل به مشاوره تلفنی با روانشناسان مرکز سینا ابتدا در قسمت ستون سمت راست سایت www.ramazani.ir نسبت به پرداخت هزینه مشاوره (30 دقیقه و 30 هزار تومان ) اقدام و برای هماهنگی زمان مشاوره و اعلام شماره تراکنش واریزی با 08433362405 نماس می گیرید پس از تعیین وقت شماره تلفن مستقیم روانشناس ارائه و با آن شماره تماس می گیرید . 

مراحل اصلی مشاوره غیر حضوری

در زير مراحل اصلی روش انجام مشاوره تلفنی روانشناسی ارائه شده است. روانشناسی سینا شما را در دريافت بهترين مشاوره تلفنی روانشناسی برای زندگی بهتر راهنمايی خواهد كرد.

– تماس تلفنی فرد با مركز و تشكيل بانك اطلاعاتي براي فرد
– انجام مشاوره تلفی توسط مجرب ترين مشاور مركز و دريافت اطلاعات اصلی و مهم در مورد فرد
– بررسی و آناليز اطلاعات توسط مشاور و تصميم گيری در خصوص راه حل ها و نحوه ادامه مشاوره
– ارائه نتايج اوليه بررسي مشاور به فرد و ارائه راه كارها و توصيه هاي مشاور به فرد
– يك جلسه مشاوره حضوري در صورت تمايل فرد براي دريافت اطلاعات كامل در مورد مشاوره فرد
– برنامه ريزي مشاور براي ادامه درمان بصورت مشاوره تلفني با حداقل هزينه و ايجاد فايل درماني براي فرد

مشاوره تلفني روشي بي نقص براي درمان است و همچنين آسانترين روش براي دسترسي همه افراد و بيماران و مراجعين به مشاوره در هر زمينه اي به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است، به طوري كه حداقل هزينه و وقت را براي مراجعين به دنبال داشته باشد.

موضوع مرتبط  بهترین روانشناس ایلام

مزايای روش مشاوره تلفنی روانشناسی

در بيشتر موارد مشاوره هاي تلفني ديده شده است كه از ميزان بار رواني روي مراجعان بعد از مشاوره به شدت كاسته شده است. اين اولين و مهمترين وي‍ژگي مشاوره تلفی است. افراد در بيشتر ساعات روز و در برخي موارد بصورت 24 ساعته ميتوانند از خدمات مشاوره تلفني برخوردار شوند . اين امر ميزان تطابق زمان مشاوره را با نيازهاي مشاوره افراد به ميزان زيادي افزايش ميدهد. مزيت سوم مشاوره تلفنی هزينه كم آن است كه امكان مشاوره با تعداد زياد جلسات مشاوره را فراهم ميكند.
همچنين در اين روش فرد در هر موقعيت جغرافيايي ميتواند از اين نوع مشاوره روانشناسی تلفنی برخوردار شود. بعلاوه مشاوره تلفني در مركز روانشناسي ما همراه با ايجاد فايل درماني براي فرد است كه حتی تا سالها بعد از درمان به عنوان مراجعه كننده توسط مشاور ما بصورت دوره اي و رايگان مورد مشاوره و بررسي مشكلات، قرار ميگيرد. اين روش در واقع درمان ادامه داری است كه درمان های روانشناسی با ماهيت طولاني مدت را بخوبي تحت پوشش قرار ميدهد. مشاوره تلفني روانشناسی و يا روانشناختی یک روش كارآمد و ارزان و البته پيشرفته براي همه افراد است.

مرکز مشاوره روانشناسی سینا شهر ایلام با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگویی سوالات شما در زمینه های مختلف می باشد. از جمله مهمترین خدمات مشاوره تلفنی
می توان به موارد زیر اشاره داشت:
مشاوره خانواده
مشاوره طلاق
مشاوره تحصیلی
مشاوره ازدواج
مشاوره جنسی
مشاوره خیانت
مشاوره کودک
مشاوره تلفی ارتباط با جنس مخالف
مشاوره ترک اعتیاد
مشاوره تلفی مشکلات فردی
و….

موضوع مرتبط  روان شناس نما ها در ایلام

بازدیدها: 49

با مرکز سینا در آدرس sina_psychological_clinic @ در اینستاگرام در ارتباط باشید
+